KONST / Litografier / Färglitografi 13636278
nr 1363 6278
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 82/225, Stockholmsmotiv. Bladets mått: 46x60cm, oramat löst blad
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:45:32
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)